Каталог товарів
Your Cart

Magnani

Квадратна парасоля Kandinsky
Під замов. 6-8 тижнів
Виробник: Magnani
Квадратна консольна парасоля KandinskyВелика консольна парасоля з квадратним куполом Kandinsky спеціально сконструйована для того щоб створювати максимально можливу область тіні при мінімумі займаного місця. Вона може обертатися на 360 градусів, переміщуючи таким чином область тіні без необхідності ..
55 250 ₴
Без ПДВ:55 250 ₴
Квадратна парасоля Picasso
Під замов. 6-8 тижнів
Виробник: Magnani
Велика квадратна парасоля Picassoмає алюмінієву центральну опору. Цю парасолю розглядають як найвигідніше придбання, коли потрібні мінімальні габарити без втрати якості. Перевага цієї парасолі також в тому, що вона закривавється вище навіть барного столу, тому не потребує складання столиків щоб зібр..
40 800 ₴
Без ПДВ:40 800 ₴
Парасоля Picasso Beach
Під замов. 6-8 тижнів
Виробник: Magnani
Квадратна парасоля Picasso BeachПарасолька Picasso Beach з алюмінієвими спицями - ідеальне поєднання технологій і естетики. Підходить для меблювання зони відпочинку біля басейну готелів та їх прибережних пляжів. Широка колірна гамма 100%-акрилових тканин Tempotest Parà mare® дозволяє підібрати потрі..
15 130 ₴
Без ПДВ:15 130 ₴
Пляжна парасоля Cezanne
Під замов. 6-8 тижнів
Виробник: Magnani
Кругла пляжна парасоля CezanneПляжні парасолі Sezanne виділяються елегантним зовнішнім виглядом і легкістю. Полотно парасолі без воланів несе ідею відкритого простору на людні пляжі узбережжя. Ця модель ідеально поєднується з шезлонгами різного дизайну так само як і з розкладними пляжними стільцями...
10 030 ₴
Без ПДВ:10 030 ₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)