Каталог товарів
Your Cart

Шезлонги

Садові і пляжні шезлонги та лежаки

Невмеруща класика!

 • Садові шезлонги з масиву цінних порід дерева
 • Шезлонги на деревʼяному каркасі з вставками з текстилену
 • Допоміжні і кавові столики та інші аксесуари

Найкращий вибір для бассейну і пляжу

 • Дизайнерські пластикові лежаки для басейну
 • Сучасні шезлонги для піщаних і галькових пляжів
 • Унікальні пропозиції на шезлонги для комерційного використання

Розкіш і традиції

 • Шезлонги зі штучного ротангу для саду і тераси
 • Ідеальне поєднання плетених меблів для зони відпочинку
 • Висока якість за помірну ціну

Ідеальний стиль

 • Шезлонги з металу для відпочинку на терасі або в саду
 • Крісла-шезлонги на металевому каркасі
 • Лежаки для басейну з текстилена

Шезлонги

Шезлонги є ідеальним доповненням для будь-яких видів відкритих просторів відпочинку влітку. Вони дозволяють сповна насолоджуватися свіжим повітрям і в той же час збагачують веранди, тераси, газони та інші зелені зони, як і будь-які інші елементи меблів. Від моделей з мінімальними металевими рамками до текстильних, м’яких моделей, шезлонги добре вписуються до будь-яких стилів, від класичних до сучасних. Тим не менш, матеріали повинні бути достатньо стійкими, щоб витримувати коливання температури та вологості. Дизайн і функціональність лежаків також є елементами, на які слід звернути увагу, коли шукаєте ідеальний варіант.


Шезлонги і лежаки: сучасні комфортні моделі для відпочинку на відкритому повітрі

Одно-, дво- або багатомісні шезлонги зі штучного ротангу прославились своїм комфортом, стійкістю до зношування та вражаючим естетичним ефектом. Перша відмінність, з якою потрібно ознайомитися при виборі шезлонга, - це відмінність між лежаками і шезлонгами. Перші дозволяють лежати ідеально паралельно землі і, за потреби, регулювати висоту спинки; шезлонги, в свою чергу, більше схожі на звичайні стільці і дозволяють прийняти положення напівлежачи. Обидва типи представлені в простих моделях, які мають лише текстиленове полотно, на якому вже можна безпосередньо відпочивати, а також моделі з додатковими м’якими матрацами або подушками. Матеріали каркасу можуть варіюватися від поліпропіленового скловолокна до фарбованого металевого, від алюмінію до полірованої високоякісної сталі, від натурального тикового дерева до морського шнура, або інших цінних порід дерева та надсучасних композитних матеріалів, які запобігають корозії та окислення. Частини тканини зазвичай виготовляються з текстилену або поліестеру. Оскільки ці вироби також використовуються влітку, ідеально підійдуть моделі, що поєднують міцні водонепроникні конструкції та дихаюче покриття. Подушки також варто враховувати. Чохли, як правило, знімні та водонепроникні, легко очищаються та оснащені системами, які кріплять їх до рами з можливістю самостійної заміни.


Стиль і дизайн сучасних пляжних лежаків і шезлонгів для саду

Стиль не має другорядного значення при виборі шезлонга для власного обістя. Насправді, якщо, з одного боку, такі вироби призначені для того, щоб забезпечити приємні моменти відпочинку на свіжому повітрі, з іншого боку, поганий виріб може вплинути на загальний стиль решти добре організованого середовища. Залежно від смаків і стилю інших присутніх елементів вуличних меблів, можна вибрати класичні шезлонги з алюмінію або дерева з підлокітниками і двома задніми коліщатками, або сучасні шезлонги з тканини або сталі, з їх мінімалістичним зовнішнім виглядом. Головною характеристикою шезлонга є комфорт, який складається з кількох параметрів:

 • Матеріали та характеристики поверхні
 • наявність чи відсутність подушок і м’яких частин
 • кількість положень спинки

Не варто недооцінювати і функціональність. Наприклад, шезлонги з коліщатками надзвичайно зручні, оскільки їх можна легко поставити та пересунути, коли це необхідно. Шезлонги, що складаються, настільки ж практичні, як їх можна поставити один на інший і зберігати в стоячому положенні, займаючи мінімальний простір, коли вони не використовуються. Дуже зручні також шезлонги з висувним столиком. З-поміж інших аксесуарів до лежаків найбільшою популярністю користуються висувні сонцезахисні козирки, закріплені на спинці, корисні для захисту обличчя від сонячних променів у найспекотніші години та подушки, які забезпечують кращу підтримку голови.


Садові шезлонги для будь-якої потреби

Шезлонги пропонують вам збільшити комфорт повноцінного відпочинку на свіжому повітрі, тому поряд з естетикою їх вибір повинен враховувати особисті потреби користувача. Поверхня, де буде лежати, повинна бути на кілька сантиметрів довшою за тіло користувача для комфортного відпочинку. Ширина також актуальна, тому що більший шезлонг більш стійкий. Дійсно, рекомендується вибирати моделі шириною не менше 65 см. Людям з проблемами колін варто вибирати моделі з висотою не менше 40-50 см, які дозволяють легше вставати в порівнянні з нижчими моделями. Крім того, лежаки з металевим каркасом, які складаються або оснащені колесами, набагато легше переносити.

+38 (067) 233-65-51
+38 (050) 469-59-01